Hizmetlerimiz


Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bosch Fırın Servisi

Bosch Ocak Servisi

Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Derin Dondurucu Servisi

 

 

Online Servis Hizmetleri

Sektörde her zaman öncü olan firmamızdan mail yolu ile servis hizmeti alabilirsiniz. Sol taraftaki online servis formuna tıklayarak gerekli alanları doldurduktan sonra çağrı merkezimize düşen talebe en hızlı şekilde dönüş sağlıyoruz. Ayrıca 0532 684 43 12 numaralı Whatsapp hattımızdan da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye ilçesi Çakmak mahallesinde bulunan Bosch servis şubemizle ilçede ikamet eden Bosch beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun Ümraniye Bosch Servis şubemizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Ümraniye Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Tüm Bosch beyaz eşya modelleri için yedek parçalara sahibiz. Deneyimli kadromuz ile sorunlara pratik ve 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Ses yapan, çalışmayan, su akıtan, sigorta attıran tüm beyaz eşya cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Modeli yılı ne olursa olsun Bosch beyaz eşyalarınızın onarımı için bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Aynı gün içinde Bosch beyaz eşya servis hizmetleri için bizi şimdi arayın.

 

Ümraniye bosch buzdolabı servisi

Yaz kış yiyeceklerinizi sakladığınz buzdolabınız arızalandığı zaman en hızlı şekilde servis çağırmalısınız. Aksi taktirde bozuk bir dolap 6 saatten fazla yiyeceklerinizi saklayamaz. Bunun bilincinde olan bir firma olarak tüm Bosch buzdolabı arızalarına en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Buzdolabınızla ilgili tüm teknik sorunlar için bizi arayarak acil buzdolabı servis talebinde bulunabilirsiniz. İlçenin en eski ve köklü beyaz eşya tamir firmalarından biri olarak sahip olduğumuz teknik imkanlar ile sizlerin sorunlarına yerinde çözüm üretiyoruz.

 

Ümraniye Bosch Kombi Servis ve Periyodik Bakım

Tüm Bosch marka kombi modellerinin sorunlarını yerinde çözüyoruz. Eski yeni tüm kombi modelleri için bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bünyemizde çalışan tüm kombici ustalarımız işinin ehli kişilerdir. 10 yılı aşkın bir süredir bu ilçede hizmet veren firmamız tüm kombi modellerini yerinde tamir ediyor. Su akıtan, sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm kombiler için 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Bizi yaşadığınız kombi sorunları için 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Özel günlerde ise servis talep formunu doldurarak teknik bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak tüm Bosch kombiler için yıllık bakım hizmeti veriyoruz. Yılda en az 1 defa bakımı yapılması gereken bir cihaz olan kombi, bakım yapılmadığı sürece daha hızlı arıza verir ve ömrü kısalır. Fakat düzenli olarak bakımları yapılan bir kombi doğal gaz faturanızda bile size tasarruf sağlar. Oldukça makul bir ücret karşılığında yapılan periyodik bakım işlemi için sürekli olarak kampanyalar yapılmaktadır. Ümraniye bosch Servisi olarak bizim düzenlediğimiz kampanyalar hakkında bilgi almak ve faydalanmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

Ümraniye bosch klima servis

Tüm klima modelleri için arıza onarımı, bakım, montaj ve de-montaj işlemi yapıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Bosch klimaları yerinde tamir ediyoruz. Ayrıca klima bakım hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca ikinci el Bosch klimalarınızın montajı veya sadece sökümü için de destek alabilirsiniz.