Hizmetlerimiz


Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bosch Fırın Servisi

Bosch Ocak Servisi

Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Derin Dondurucu Servisi

 

2017 Yaz Duyurusu !

Bosch marka klimanızın bakımı için kaliteli bir hizmet almak ister misiniz? Ataşehir Bosch Servis firmamız Bosch klima kullanıcıları için 2017 yazı boyunca ekonomik ve kaliteli bakım hizmeti sunuyor. Klima bakım hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

 

Bosch Kombi Bakım Hizmeti
Bosch marka kombi kullanıyorsanız yılda en az 1 defa bakımını yaptırmalısınız. Bakımları düzenli olarak yapılan Bosch kombiler daha uzun ömürlü olurlar ve doğalgaz faturasında tasarruf etmenizi sağlar.

 

Online Servis Hizmetleri

Sektörde her zaman öncü olan firmamızdan mail yolu ile servis hizmeti alabilirsiniz. Sol taraftaki online servis formuna tıklayarak gerekli alanları doldurduktan sonra çağrı merkezimize düşen talebe en hızlı şekilde dönüş sağlıyoruz. Ayrıca 0532 684 43 12 numaralı Whatsapp hattımızdan da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 Maltepe Bosch Servisi

Maltepe genelinde Bosch servis hizmetleri sunan firmamız tüm modeller için yerinde ve garantili onarım hizmeti sunuyor. Bosch marka cihazınızın tüm teknik sorunları için Maltepe şubemizi arayarak yardım alabilirsiniz. Bosch cihazların onarımında son derece tecrübeli arkadaşlarımız sizlerin yaşadığı tüm teknik sorunlara pratik ve kalıcı çözümler sunuyor. Ayrıca şube olarak yaptığımız tüm işlemlere 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

 

Maltepe / Altıntepe mahallesinde ki şubemiz Maltepe geneline hizmet sunuyor. Arızalı Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve fırın, ocak gibi cihazlarınızın tamiri için en hızlı şekilde hizmet sunuyoruz. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için Maltepe şubemizi şimdi arayın. Telefon numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Maltepe Bosch Kombi Servisi

Bosch kombinizin tüm teknik sorunlarını yerinde ve aynı gün içinde gideriyoruz. Eski yeni tüm Bosch kombi modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Petekleri ısıtmayan, sıcak su vermeyen, ses yapan, arıza kodu veren tüm Bosch kombileri yerinde tamir ediyoruz. Uzman kadromuzla sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

 

Aynı Gün İçinde Servis

Firma olarak tüm servislere aynı gün içinde gidiyoruz. Cihazları yerinde tamir ettiğimiz için servis araçlarımızın sayısını artırdık. Yıllardır kemikleşmiş kadromuz ile sizlere kaliteli bir Bosch servis hizmeti sunuyoruz. Arızalı olan Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak gibi cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun bizi şimdi arayın. Sektördeki en eski ve köklü firmalardan biri olarak sizlere aynı gün Bosch teknik servis hizmeti sunuyoruz.

 

Uzman Kadro

Maltepe'nin en eski Bosch servis firması olarak yıllardır deneyimli kadromuz ile ilçe geneline teknik servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşya, kombi ve klima alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Arızalı cihazlarınız hakkında bilgi almak için arayınız.

 

1 Yıl Garanti

Arızalı Bosch cihazlarınızın onarımına 1 sene garanti veriyoruz. Ayrıca değişmesi gereken parçaların da 1 sene garantisi vardır. Servis olarak tüm yapılması gereken işlemlere 1 sene garanti veriyoruz.

 

Yerinde Onarım

Bosch beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınızın tüm sorunlarını yerinde gideriyoruz. Çamaşır makinelerinde ki kazan arızaları için cihazınız atölyeye alınabilir. Bu durumda en fazla 3 gün içinde cihazınız temizlenip size geri getirilir.