Hizmetlerimiz


Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bosch Fırın Servisi

Bosch Ocak Servisi

Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Derin Dondurucu Servisi

 

2013 Kış Duyurusu !

Kombi bakımı bir çok kullanıcı tarafından ihmal edilir. Fakat kombi bakım işlemi çok ekonomik ve çok faydalı bir işlemdir. Bu işlem sayesinde sürekli kullanımlarda cihazınızın sizi yarı yolda bırakmadan kullanımına devam etmenizi sağlar. Unutmayın yılda en az iki kere bakım yaptırmalısınız.Kayışdağı Bosch Servisi

Firmamız Kayışdağı mahallesi Uslu caddesi üzerinde ki servis şubesi ile bu mahallede ikamet eden Bosch kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyor. Yıllardır Kayışdağı mahallesinde hizmet veren firmamız Ataşehir ilçe geneline hizmet verecek kapasitede bir firmadır. Bu alanda bir çok yeniliğin öncülerinden olan firmamızda tüm arıza ve sorunlar aynı gün içinde çözülür.

 

Beyaz eşya, kombi ve klima alanında faaliyet gösteren firmamızın 2015 yılı için planlarında elektronik için de servis birimi kurmak. Şu ana kadar beyaz eşya, kombi ve klima alanında üretilen eski yeni tüm cihazlara müdahale edebiliyoruz. Firmamızda zengin yedek parça stoğu ile ilçede aynı gün içinde ve yerinde onarım hizmetleri veriyor.