Hizmetlerimiz


Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bosch Fırın Servisi

Bosch Ocak Servisi

Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Derin Dondurucu Servisi

 

2016 Yaz Duyurusu !

Bosch marka klimanızın bakımı için kaliteli bir hizmet almak ister misiniz? Ataşehir Bosch Servis firmamız Bosch klima kullanıcıları için 2016 yazı boyunca ekonomik ve kaliteli bakım hizmeti sunuyor. Klima bakım hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

 

Bosch Kombi Bakım Hizmeti
Bosch marka kombi kullanıyorsanız yılda en az 1 defa bakımını yaptırmalısınız. Bakımları düzenli olarak yapılan Bosch kombiler daha uzun ömürlü olurlar ve doğalgaz faturasında tasarruf etmenizi sağlar.

 

Online Servis Hizmetleri

Sektörde her zaman öncü olan firmamızdan mail yolu ile servis hizmeti alabilirsiniz. Sol taraftaki online servis formuna tıklayarak gerekli alanları doldurduktan sonra çağrı merkezimize düşen talebe en hızlı şekilde dönüş sağlıyoruz. Ayrıca 0532 684 43 12 numaralı Whatsapp hattımızdan da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 Ferhatpaşa Bosch Servisi

Ataşehir / Ferhatpaşa mahallesinde ikamet eden Bosch kullanıcılarına profesyonel tamir hizmeti veren firmamız sorunlara acil ve kaliteli tamir hizmeti sunuyor. Tüm bosch cihazların arızalarına profesyonel ve kaliteli çözümler üreten firmamız sizlere acil ve kaliteli çözümler sunuyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi, klima gibi tüm cihazlar için Ferhatpaşa Boshc Servisi firmamızdan servis hizmeti alabilirsiniz. Sektörün en modern firmalarından biri olan Ferhatpaşa Servisi sizlere acil servis hizmeti sunuyor. Beyaz eşyadan klimaya kadar tüm cihazlar için bizden destek alabilirsiniz. Bosch marka cihazlara özel servis hizmeti veren Ferhatpaşa Bosch Servisi, Ataşehir bölge şubesi olan Ataşehir Bosch Servisi ile ortak çalışmaktadır. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Bosch cihazınız için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Ferhatpaşa Bosch Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makineleri için acil servis hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran bu cihazların onarımı için Ferhatpaşa şubemizi dilediğiniz zaman arayarak hizmet alabilirsiniz. Sektörün en modern beyaz eşya servis firmalarından biri olarak siz bölge sakinlerine ekonomik ve kaliteli Bosch servis hizmeti veriyoruz. Bosch ocak ve fırınlarınız için hem tamir hem de dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Tüpten doğalgaza veya doğalgazdan tüpe dönüşümler için 0216 388 83 88 numaralı telefondan şubemize ulaşabilirsiniz.

 

Ferhatpaşa Bosch Kombi Servis ve Bakım

Ataşehir'de en çok kullanılan kombi markalarından birisi Bosch'tur. Dünyanın en kaliteli markalarından biri Bosch için özel kombi servis hizmeti veren firmamız sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Su akıtan, ses yapan, peteklerı ısıtmayan, sıcak su vermeyen, barı düşen tüm kombiler için aynı gün içinde kombi servis hizmeti veriyoruz. Bosch kombiniz var ve teknik servise ihtiyaç duyuyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayarak acil servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Ferhatpaşa Bosch Klima Servis, Bakım ve Montaj

Bosch klimalar için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Sektörün en tecrübeli klimacı ustaları ile çalışan firmamız sorunlara pratik ve yerinde çözüm üretiyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak acil servis hizmeti alabilirsiniz. Sektörün en modern firmalarından biri olan firmamız sizlere acil ve pratik çözümler üretiyor. Kaliteli bir klima servis hizmeti için bizi şimdi arayın.