Hizmetlerimiz


Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bosch Fırın Servisi

Bosch Ocak Servisi

Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Derin Dondurucu Servisi

 

2013 Kış Duyurusu !

Kombi bakımı bir çok kullanıcı tarafından ihmal edilir. Fakat kombi bakım işlemi çok ekonomik ve çok faydalı bir işlemdir. Bu işlem sayesinde sürekli kullanımlarda cihazınızın sizi yarı yolda bırakmadan kullanımına devam etmenizi sağlar. Unutmayın yılda en az iki kere bakım yaptırmalısınız.Çekmeköy Bosch Servisi

Çekmeköy ilçesinde ikamet eden Bosch kullanıcılarına profesyonel Bosch servis hizmeti veriyoruz. Beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarını tamir eden firmamız eski yenü tüm modeller için hizmet vermektedir. Çekmeköy ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Cihazınızın arızası ne olursa olsun sorunu yerinde çözüyoruz. Servisimiz tüm arızaları yerinde giderecek bilgi ve beceriye sahip teknisyenlere sahiptir.

 

Çekmeköy Bosch Servis, şubemiz tarafından tamir edilen tüm cihazlar 1 yıl süre ile garantilidir. Garantili ve kaliteli bir tamir hizmeti için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modeller için aynı gün içinde hizmet veriyoruz.

 

Bosch Kombi Servisi

Bosch marka kombiler için bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Bosch kombinizin sorunu ne olursa olsun bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bölgenin en eski servisi olarak sorunlarınıza yerinde ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

 

Bosch Ocak Dönüşümü

Bosch marka ocaklarınızın tüpten doğalgaza doğalgazdan tüpe dönüşümünü yapıyoruz. Aynı işlemi fırınınız içinde talep edebilirsiniz. Ocak dönüşüm fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.